Jak se na Rhodosu nakupuje? Velká fotogalerie botiček!

 Pokud se na Rhodosu rozhodnete pro nákupy, pak je nejlepší vyrazit rovnou do hlavního města Rhodos. Najdete tam levnější i dražší značky (Intimissimi, Tally Weijl, Lacoste, Diesel atd.) a pak taky řadu neznámých obchůdků. Některé nabízejí pěkné věci, u jiných se člověk diví, že se vůbec můžou uživit...

Co se týká cen, tak nic moc. Zatímco ze Španělska jsem si přivezla několik kousků oblečení i bižuterie, tak tady mě částky docela odrazovaly. Za oblečení jsem schopná utratit dost (přiznávám se), ale abych si na de facto trhovém prodeji koupila triko za 30 euro, to mi přijde moc... Ano, i krámky v uličkách, které nabízejí neznačkové věci, jsou většinou poměrně drahé.
Samozřejmě je to ale různé. Tak jako všude.

Hodně je tam také outletů. Jsou na ně ukazatele u silnic, protože bývají zapadlé. Vypadají hrozně podezřele, což je bohužel jediná informace, kterou můžu podat, protože když jsme zrovna jeli kolem jednoho (Hugo Boss), tak měli zavřeno. Bývala bych se tam ze zvědavosti podívala.

Třeba tahle značka mě překvapila příjemnými cenami a moc pěknými věcmi.
Nevím, ale za tuhle hrůzu bych nedala ani euro...


Místní oděvní ateliér (zřejmě)...

Ráj bot
Na Rhodosu můžete směle nakupovat krásné botky. V hlavním městě najdete hned několik obchůdků, které jsou úplně plné botiček (takže ráj pro ženy). A ani ceny nejsou až tak marné, snažila jsem se je na fotkách zachytit, abyste měli představu. Navíc jsou tu hodně slevy, i když ty jsou určitě hlavním marketingovým tahem... No ale i tak  na slovo sleva většina z nás slyší :)


 A ta bižu...
Bižuterie je tam neskutečný výběr, ale i tady platí, že jsou ceny poměrně vysoké. I když dá se natrefit na krámky, které nabízejí třeba hodinky za 5 euro (otázkou je, jak dlouho fungují). 


V uličkách větších i menších měst můžete sehnat samozřejmě třeba i Chanel, Prada nebo LV :) A překvapivě za nízké ceny! No, nekupte to...

Co měla prezentovat tato výloha, jsem skutečně nepochopila.. :)

A co dělá muž, když blogerka obíhá výlohy obchodů? Nudí se, ale vyčkává :)

A co vy? Přivezli jste si něco z dovči? Dejte mi vědět do komentářů pod článkem! :)
Jana MalákováComment