Co mě nejvíce zaujalo na Grace'n'Glamour I.

Na luxusní módní události Grace'n'Glamour toho bylo k vidění hodně - šperky, kabelky, oblečení, brýle, klobouky a tak dále. Podívejte se, co mě osobně zaujalo nejvíc...
Chercher

Sama ještě mimčo sice nemám, ale docela si umím představit, že móda pro těhotné je v Čechách hodně omezená. Vlastně jsem až do včerejška neslyšela o žádném našem návrhářovi, který by se přímo této cílové skupině věnoval.

Ale na Grace'n'Glamour prezentovaly své modely sympatické návrhářky značky Chercher. Nadchly mě svou prací, šaty byly z příjemných materiálů, navíc doplněné kresbami miminek, které ale nepůsobily vůbec kýčovitě. Hned jsem s nimi domluvila rozhovor pro Móda.cz. Myslím, že jim mnohé budoucí maminky budou vděčné.

Modistka Jolana Kotábová

S velmi charismatickou Jolanou Kotábovou jsem se seznámila vloni, a to právě na události Grace'n'Glamour. Její klobouky jsou jedinečné. Nejprve jsem si říkala, že vůbec nejsem typ na elegantní klobouk, ale pak jsem si tenkrát jeden zkusila a od té doby bych se kloboučku vůbec nebránila.
Letos jsem si zamilovala smetanovo-zlatý (na fotce níže). Byl by skvělým doplňkem třeba na promoci.

Celkově je škoda, že se Češky už nějakou dobu kloboučků bojí i na všední nošení, vždyť to je tak krásný a elegantní doplněk

Modistka Jolana Kotábová


Když má autor talent, stejně jako Jolana, umí krásu udělat z čehokoli. Barevné ozdoby na tomhle kloboučku jsou udělané z kapslí do kávovaru.


Celou akci mi krásně nafotila opět Kamča. Mrkněte i na její blog.