Všem mým čtenářům: Blog končí

Moji milí čtenáři,

když jsem před více než šesti lety zakládala blog, teprve jsem se začínala psaním živit. Ještě jsem proto tenkrát neměla tolik prostoru věnovat se tématům, která by mě bavila. A tak jsem si ten prostor vytvořila. Blog se měnil, vyvíjel a po letech se stal mojí vizitkou, která mi pomáhala získávat práci. Teď už se profesionálně věnuju pouze věcem, které mě zajímají… za což jsem vděčná, protože psát nadšeně o příklepových vrtačkách byla sice dobrá škola, ale žádná zábava.

Každý den trávím několik hodin úpravou článků nebo přímo jejich psaním, takže na blog, upřímně řečeno, už nezbývá čas, energie a ani nadšení. A tak jsem se rozhodla, že nebudu prodlužovat pronájem url adresy. Nechám blog volně a přirozeně doběhnout a pak tahle, pro mě důležitá etapa skončí.

Prozatím si nechám jen instagram. Na něm najdete fotky z našich cest, krátké recenze na knížky, outfity a v instastories také tipy na eco/bio/zero waste/přírodno/sunstainable život :) V tomhle směru totiž naše rodina už několik let dělá čím dál víc krůčků, o čemž se můžete přesvědčit v článku, který v roce 2015 vyhrál soutěž Lohas Blogger. Za ty uplynulé tři roky jsme se posunuli, ale pořád je co zlepšovat. Často hledáme informace anebo si na některé věci přicházíme sami, proto těmto „krůčkům“ bude věnovaná stránka na facebooku, která k blogu patřila, kde ráda předám vyzkoušené sunstainable tipy.

Poslední dvě součásti jsou YouTube kanál a novely. V prvním případě je věc daná časem. Bude-li čas, ráda si něco natočím, nebude-li, nebudu to lámat přes koleno. Jsem vděčná všem, co moje videa sledují, ale člověk musí rozumně plánovat svůj online čas, aby mohl plnohodnotně žít ten offline. V novelách bych ráda pokračovala. V první řadě proto, že měly až nečekaně pozitivní ohlasy, ve druhé z toho důvodu, že jsou mým tvůrčím vyřáděním se. Jedna z nich je už na Wattpad, takže tam vložím i tu druhou a také nově vzniklé příběhy.

Kde se můžeme potkat?

Pokud vás baví móda, mrkněte na Módní Peklo, které je pověstné diskuzemi, co jsou někdy trochu peprné, jste-li maminka, zavítejte do magazínu a deníčků na eMiminu, a milovnice kosmetiky zase můžu odkázat na Arome… Nad těmihle třemi weby už několik měsíců s radostí trávím svoji pracovní dobu… a baví mě to víc než jakákoliv práce předtím.

 

Mějte se moc krásně a děkuji za přízeň :)

PS: Vzhledem k tomu, že už jsem se v minulosti přesvědčila o tom, že nikdy nemám říkat nikdy, netvrdím, že mě za nějakou dobu zase nadšení nepopadne. Uvidíme...

 

Za úvodní fotku k tomuto článku děkuju úžasné Kateřině Nevřelové.

Jana MalákováComment