Pohádka bude až příští rok. Ale dvojnásobná!

Každý týden přináší svoje. U nás se stále bojuje se školkovým bacilem, který putuje mezi mnou a dítkem. Ne a ne se ho zbavit. Jsme už tak přebylinkované, že možná zezelenáme nebo vykveteme.

Pohádka letos nestihne vyjít. Věci se dějou obvykle jinak, než si plánujeme, a ne nadarmo se říká, že náhody neexistujou. Trápila mě akce pro děti, která měla být inspirovaná mojí knížkou. Věděla jsem, že ji nestihneme vydat... a že jaksi bude akce o knize, která ještě není. Špatný pocit jsem měla i z času, který nám zbýval na přípravu. A pak stačil jediný email. Vydání i s akcí sice posunul, ale když se ozve velké vydavatelství s předběžným zájmem, je to vždycky hodně potěšující okolnost ke změně plánů. Definitivní rozhodnutí padne do tří měsíců, jsou však věci, na které je dobré si počkat. Pohádka, která bude pomáhat, ve správný čas přijde. 

Kromě knížky bude taky veselka!

...a bude krásná.

IMG_20171105_213431_427.jpg

Zatím nemáme nic, ale šaty jsou vybrané! Ne... tyhle ne :)

Nestíhám číst ani nic moc psát. Román Klára je stále rozpracovaný a jeho stránky přibývají pomalu. Nicméně... práce kvapná, málo platná, že? Není kam spěchat.

Knížek k přečtení mám hned několik, ale nedaří se mi pořádně se zakousnout ani do jedné. Někdy se to tak stává... po knihách, které doopravdy zaujmou. Zhltla jsem všechny tři díly Aristokratky a byla z nich tak nadšená, že bych je nejraději četla znovu. Jiné čtení mě teď poněkud neuchvacuje. Snad se to zlomí... a snad to bude brzy.

Stále se pokouším malovat - i když jako malování se ty moje pokusy brát nedají. Zjistila jsem ale, že mnohem důležitější je dělat věci s radostí. Nemusí být dokonalé. Na druhou stranu sledovat posuny a krůček po krůčku se zlepšovat je taky skvělý pocit. Doufám, že budeme doma brzy natolik fit, abych konečně mohla vyrazit na kurz akvarelu. Jen tak. Protože proč to nezkusit.

A abych nezapomněla! Na eshopu jsou další nové náramky. Jeden dokonce s vílou a druhý s andílkem!

Collage_Fotor.jpg

Na eshopu jsou další nové náramky. Jeden dokonce s vílou a druhý s andílkem!