Když vzniká knížka pro radost a pomoc - část 1.

V hlavě se mi točí tolik myšlenek, že mám poslední dobou problém se soustředit na jednu jedinou. Znáte to, když toho máte opravdu hodně, tak se minimálně sto věcí ještě přidá. Spoustu času momentálně věnuju vydání knížky. Nemám na mysli Příběhy obyčejného mateřství, které považuju za takovou malou vlaštovku věcí příštích a které jsem vytvořila opravdu pro zábavu - svojí i čtenářů, kteří si ji přečtou. Dnes vám chci napsat o jiné knize, o té, která vyjde už brzy.

Asi si to nebudete pamatovat, ale před nějakou dobou jsem na instagram dávala fotku z Šumavy s tím, že mě napadl nový projekt. Bloumala jsem tam zelení a ač mi příroda až tak moc neříká (jsem barbar, já vím), tak na mě působila jako opravdový balzám na duši. Loudala jsem se za zbytkem rodiny a dumala nad tím, jestli to, co dělám je smysluplné. Ono je hezké, že napíšete nějaký článek nebo marketingový text, který vám na účet přinese finanční odměnu, nicméně vždycky jsem potřebovala něco víc. I proto jsem tolik přitahovaná neziskem

Bez názvu.png

Měla jsem pocit, že poslední dobou opravdu nedělám nic, co by mělo hlubší podstatu. 

A pak mi došlo, že mám v šuplíku pohádku, která tam ležím ladem. Pohádku, která má těšit děti... a která je může potěšit hned dvakrát. Po návratu stačilo oslovit pár dobrých lidí. Slovo dalo slovo. Nápad vyplodil nápad. A tak vám už teď můžu říct, že od listopadu si budete moci koupit knížku o dvou nezbedných dětech, která při čtení potěší vaše děti a která pomůže dětičkám se složitým osudem.

V příštím článku vám prozradím, jak vznikaly ilustrace. A že to nebylo jen tak! 

Jo a mimochodem... o Příbězích už konečně chystám video, kde se dozvíte, o čem jsou a taky jak je můžete případně koupit.

Mějte se moc hezky!