Otevírám svůj online šuplík!

Bylo nebylo... Vždycky jsem ráda četla a sem tam i něco naprosto nevýznamného napsala. Až na střední mě jistý učitel češtiny přemluvil, abych se zúčastnila literární soutěže. Měla tři kola a věřte nebo ne, kupodivu jsem skočila druhá. A tak jsem poprvé maličko uvěřila svojí síle v psaném slově.

Ze zdrávky jsem utekla k literatuře a potom k marketingovému psaní, to už ale není nijak zajímavé. Jen chci říct, že psaní je nedílnou součástí mě a mého života. A protože jsem si některé texty doteď syslila v zastrčené složce počítače, začala mi v hlavě bujet myšlenka na malý projekt.

A tak vznikl Můj online šuplík, který dnes odemykám a který si vy kdykoliv můžete otevřít. S nepravidelností mně vlastní v něm budete nacházet krátké novely.

Co novela - to příběh. Co příběh - to osud.

Některé vás možná dojmou, jiné snad pobaví. V mnohých se třeba najdete. Ale doufám, že v tom prvním to nebude... Není veselý, ale je ze života mnohých žen, které jeho obdobu prožily, prožívají nebo prožijí.

Přeji hezké počtení, těším se na vaše názory a pokud se vám moje psaní zalíbí, prosím o jeho sdílení vašim přátelům a blízkým. 

PRVNÍ eKNIHU NAJDETE NA TOMTO ODKAZU.